Çarşamba , 16 Nisan 2014
gold-728x90
Son Haberler

Euro Truck Simulator 2 Beta – Havalı Korna ve Silecek Sesi

Adsız1 Euro Truck Simulator 2 Beta  Havalı Korna ve Silecek Sesi

Dirt Devil ile Editörlerimizde Seether8 sürekli bağlantı halinde. Daha öncede belirtildiği gibi sesler düzenleniyor. Herkesi beklediği havalı korna ve silecek sesi oyuna dahil edildi. Araçların seslerine gelince üzerinde hala oynamalar yapılıyor. Scs gerçekten mükemmel iş çıkarttı. Son 24 gün . Bizim tavsiyemiz oyuna hile dahil etmeden zevkini çıkara çıkara oynayın. Modifiyeyi merak edin, para kazandıkça araçlarına eklemeler yapın. Her anını tadın. Muhteşem bir oyun. Havalı korna ve silecek sesini videoda duyabilirsiniz. Ayrıca başka bir özellik olan Takograf‘da dahil edilmiş olarak görülüyor.

Yusuf Bölükbaşı – Eurotruck2.com

Hakkında Yusuf Bolukbasi

Yusuf Bolukbasi

11 yorum

 1. Takograf olayını yakalayamadım… Kacıncı dk’da belli oluyor

 2. niye 90 km geçmiyor ? bazen 100-120 yapası gelr insanın

 3. takograf işe yarıyormu bari :) öle süs gibi durmasın

 4. ben bi ara yakaladim 91 yapti hahaha

 5. bu devil işi biliyor. valiant :((

 6. Araç niye 90 KM hızı geçmiyor demişsiniz afedersiniz ama çok saçma bir şey yazmışsınız. Kendi düşünceniz hız yapmaktır ama hız yapmak istiyorsanız gidin F1 oyunu NFS oyunu falan oynayın. Neden mi 90 KM hız ile gidiyor işte orada TAKOGRAF araya giriyor. Eğer gerçekten TAKOGRAF var ise hız sınırı ihlali yaparsanız paranız yanar. Gerçekte bu böyledir. TAKOGRAF aracın ne yaptığını kaydeden yuvarlak bir kağıttır.

  • Tmm bu Bana kalsın iste Ben gecersem para cezası alayım önemli olan buna benim karar verebilmem. Sistem benim adima karar verdikten sonra ucaklardaki gibi otomatik pilot koysun kendi kendine oynasın. Belki ben trafik canavarıyim? Takograf varsa cezasını yazsın ama 90 91 olmuyorsa orada
   Anlamsızlık var demektir

 7. Son aldığım haberlere göre VOLVO lisansı ilk sürümde yer alabilir arkadaşlar. ETS2 tüm testerlar ve Sayın Pavel ile sıcak temastayım.. Son dakika haberlerini bildireceğim.

 8. Ali Osman Kuş

  Çok Güzel Bişidir İnşallah

 9. videoyu açamadım bir sorun mu var acaba videoda

 10. ETS 2 2.1.3.1 SÜRÜMÜNÜN HESAP AKTİVASYN KDU NE ?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>